11 listopada 2022 r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się 10-ta już parada Dzielnicy Siedlce, w której wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 58 im. Kazimierza Sołtysika.

Wspólnie z mieszkańcami przy akompaniamencie orkiestry, w towarzystwie Rady Dzielnicy i grupy rekonstrukcyjnej, przemaszerowali ulicą Kartuską do pomnika Jana III Sobieskiego, gdzie razem odśpiewali Hymn Polski, a następnie stanęli do „rodzinnego” zdjęcia. Spod pomnika Jana III Sobieskiego, przeszli pod Hotel Hilton na Podwalu Staromiejskim, gdzie dołączyli do głównej Parady Niepodległości gdańszczan. Przy dźwiękach orkiestr oraz gdańskich karylionów przeszli ulicami głównego miasta. Gdańską Paradę zakończyli na ulicy Długiej odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.