W poprzednim tygodniu Poczet Sztandarowy Szkoły brał udział w trzech ważnych uroczystościach w szkole oraz na terenie miasta Gdańska. Uczniowie w składzie Konrad Michalunio klasa VIIA - chorąży, Julianna Kulesza klasa VIIIC i Helena Karczewska klasa VIIIC - asysta reprezentowali barwy szkoły podczas Apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a także 78 rocznicy zakończenia II wojny światowej i 88 rocznicy śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego.

Podczas ostatniej uroczystości odbyli rozmowę z członkinią Związku Piłsudczyków w Gdańsku, która brała udział w uszyciu naszego nowego Sztandaru.
Dziękujemy uczniom za ich wkład i zaangażowanie w tym i poprzednim roku na wielu uroczystościach.