projekt-szacunek-ma-znaczenie-respect-matters-pierwsze-laczenie-233004.jpg [miniatura]

11 grudnia 2020 r. - MS TEAMS

Za nami pierwsze spotkanie w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU - RESPECT MATTERS - SZACUNEK MA ZNACZENIE, którego realizatorem na świecie jest Fundacja firmy WNS GLOBAL SERVICES  - wieloletni partner edukacyjny Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika oraz sponsor.

Sesję, w której wzięli udział uczniowie klasy 6 C i 7 A otworzyła Dyrektor szkoły - Pani Małgorzata Perzyna. Przywitała koordynatorkę projektu - Panią Oliwię Radlowską wraz z wolontariuszkami Firmy WNS GLOBAL SERICES - Paniami: Anną Lamparską oraz Klaudią Sulkowską.

Uczennice i uczniowie z obu klas zapoznali się z materiałami audiowizualnymi, po czym wzięli udział w dyskusji na temat szacunku. Młodzież podzieliła się swoimi refleksjami na temat postawionego problemu. Wszystkie wypowiedzi okazały się niezwykle dojrzałe i błyskotliwe.

W najbliższych dniach, uczniowie zaprezentują swoje prace, którymi podzielą się z innymi uczniami z innych krajów.

Czas trwania projektu: do stycznia 2021. 27 stycznia Wielki Międzynarodowy FINAŁ.

Koordynatorką projektu na terenie szkoły jest Pani Milena Misztal. Nauczycielem wspierającym przedsięwzięcie jest Pani Agnieszka Tarwacka - Dama.