rozstrzygniecie-konkursow-267217.jpg

NASTĄPIŁO ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW NA:

• TEKST HYMNU SP58,
  • PROJEKT GRAFICZNY - LOGO Z OKAZJI 60-LECIA SP58

rozstrzygniecie-konkursow-267216.jpg [miniatura]                                      rozstrzygniecie-konkursow-267218.jpg [miniatura]

Szanowni Państwo,

Pragnę serdecznie poinformować, że olbrzymi nakład energii i pracy wielu osób /uczestników konkursu oraz organizatora/ został zwieńczony SUKCESEM!

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku - nasza Szkoła będzie posiadała:

• własny HYMN oraz
  • LOGO obchodów 60-lecia.

Bardzo serdecznie dziękuję za konstruktywną współpracę członkom JURY:

KONKURS NA TEKST HYMNU:

Osoby współpracujące z Dyrektorem szkoły:

• Iwona Szyler – nauczyciel bibliotekarz SP58, Szkolny Koordynator Konkursu /rekomendowanie uczniom konkursu, prace przy analizie formalnej konkursu/,
  • Maria Agacińska – nauczyciel języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie w Morskiej Szkole Podstawowej w Gdańsku, legitymująca się wieloletnim stażem dydaktycznym oraz bogatym dorobkiem zawodowym, były n-l języka polskiego w Gim2/SP58.
  • Jarosław Bazylewicz – wieloletni nauczyciel muzyki i opiekun chóru szkolnego w SP58 /Gim2/ i SP2, kompozytor wielu utworów muzycznych, w tym melodii do hymnu innej placówki oświatowej.

KONKURS NA PROJEKT GRAFICZNY - LOGO 60-lecia SP58:

Osoby współpracujące z Dyrektorem szkoły:

• Monika Wawrzyniak – Wicedyrektor Szkoły,
  • Anna Kloska – nauczyciel plastyki techniki w SP58, opiekun wielu uczniów - zwycięzców konkursów plastycznych.

Wszystkim Uczestnikom obu Konkursów: Uczniom, Rodzicom, Sympatykom szkoły dziękuję za zgłoszenie swoich prac. Dziękujemy Wam za Wasz trud i zaangażowanie. Gratulacje dla Wszystkich!

Przepraszam za trochę prywatnych emocji, ale rozpiera mnie duma i satysfakcja 😀

Małgorzata Perzyna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku