ROK SZKOLNY 2020/2021

___________________

KOMUNIKAT!

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie SP58

AKTUALIZACJA treści edukacyjnych w zakładce STREFA DLA UCZNIA 

w trakcie opracowywania.

Nowe treści zamieszczone będą w terminie do  dnia 27 października 2020 r. /wtorek/

   

Małgorzata Perzyna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58

Kazimierza Sołtysika w Gdańsku

_________________________________

ROK SZKOLNY 2019/2020

___________________

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie SP58

Od dzisiaj tj. 16 marca 2020 r. została aktywowana nowoutworzona zakładka pod nazwą STREFA DLA UCZNIA. Liczymy, że stanowić ona będzie wsparcie dla naszych Uczniów i Rodziców w tej, jakże odmiennej rzeczywistości, w której się znaleźliśmy.

Znajdziecie tu materiały edukacyjne, dzięki którym będziecie mogli doskonalić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich przedmiotów w ramach obowiązującej podstawy programowej dla danego poziomu edukacyjnego. Całość stanowi materiał powtórkowy, doskonalący 😊.

Jak zauważycie materiał dla uczniów kl. IV – VIII przygotowany został na okres do 25 marca 2020r. Dzisiaj już wiemy, że okres ten najprawdopodobniej zostanie wydłużony. Mając to na uwadze już pracujemy nad nowymi zasobami edukacyjnymi dla Was.

Naszą ofertę edukacyjną do pracy online na bieżąco będziemy doskonalić. Będziemy Was informować za pośrednictwem e-dziennika, strony www oraz FB o kolejnych nowych propozycjach.

Bardzo zależy nam, aby czas zawieszenia zajęć w szkołach wypełnić pożytecznymi działaniami, aby powrót do szkoły nie stanowił dla nikogo sytuacji trudnej.

Zachęcam w dniu dzisiejszym do obejrzenia o godz. 11.oo na Portalu Miasta Gdańska - https://www.gdansk.pl/tv/wszystkie-strony-miasta programu pt.: "GDAŃSK DLA UCZNIÓW ONLINE".

Bądźmy dla siebie wparciem! Współpracujmy! 

Życzymy Wam powodzenia!

Serdecznie Pozdrawiamy!

W imieniu wszystkich Nauczycieli

Małgorzata Perzyna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58

Kazimierza Sołtysika w Gdańsku