swiatowy-dzien-pluszowego-misia-319851.jpg [miniatura]

🐻🐨🐼 Światowy Dzień Pluszowego Misia 🐻🐨🐼

25 listopada 2021 roku, uczniowie klas młodszych naszej szkoły obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Wysłuchali czytania poradnika dla początkujących pt.:"Jak rozpoznać misia?". Obejrzeli bardzo ciekawą i pouczającą prezentację o misiach, nie tylko tych pluszowych, a także malowali zwierzaki z serduszkami, na których wypisywali tytuły ulubionych książek z "MISIOLANDII" (nazwa naszej szkolnej biblioteki, której celem jest zachęcić dzieci do czytania). Najwięcej radości sprawiło wszystkim uczniom wykonanie obrysu głowy misia z papierowego talerzyka w kształcie koła i umieszczenie w nim swojej uśmiechniętej twarzy. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że miś – mały czy duży - to symbol dzieciństwa, radości, ciepła i miłości, który zawsze pomaga zasypiać, zna najgłębsze sekrety.