swietlicowe-kolko-plastyczne-319808.jpg [miniatura]

Świetlicowe Kółko Plastyczne

Świetlicowe Kółko Plastyczne w naszej szkole prężnie działa pod bacznym okiem nauczyciela - wychowawcy świetlicy Pani Grażyny Sałek - Kruger. Wykonane przez najmłodszych prace, to: „Wesołe pieski” z okazji Dnia Kundelka i „Deszczowe parasolki”. Dzieci z radością przystąpiły do malowania i stworzyły przepiękne prace artystyczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Jakubowi Maliszewskiemu /rodzicowi/ za podarowanie swojego autorstwa ciekawych gier edukacyjnych o naszym mieście Gdańsku oraz za zasponsorowanie farb dla dzieci biorących udział w zajęciach świetlicowych. Gry edukacyje zostały pięknie pokolorowane farmami, a teraz służą dzieciom podczas zdobywania wiedzy o naszym mieście oraz doskonalą spostrzegawczość i dają wiele radości podczas zabawy.