W dniu 27 października obchodziliśmy Święto Dyni. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się dwa konkursy.

Uczniowie klas 0-3 rywalizowali w starciu na najlepszy projekt stroju dyni. Techniki wykonania pracy były różnorodne a dzieci wykazały się pomysłowością i umiejętnością współpracy. Wszystkie klasy zostały nagrodzone dyplomami, słodkościami oraz grami planszowymi. Wyróżnione klasy w tym konkursie:

1. Klasa 3 a - wychowawca Lilla Górska

2. Klasa 2 b - wychowawca Anna Górecka

3. Oddział 0 a - wychowawczynie Milena Dłubisz, Paula Teleszko

Uczniowie klas 4-8 prezentowali swoje umiejętności kulinarne w konkursie na pomarańczową potrawę. Zawodnicy prezentowali swoje wypieki w strojach kucharskich opisując przepis i sposób wykonania dań. Na uczestników konkursu czekały dyplomy, słodki poczęstunek a dla najlepszych karty podarunkowe.

miejsce 1 - Michał Mojżuk klasa 4 b

miejsce 2 - Antoni Nawrocki klasa 6 b

miejsce 3 - Adam Sztenc - klasa 6 a

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom konkursów gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.