szkola-do-hymnu-315825.jpg [miniatura]

„SZKOŁA DO HYMNU” 2021

🇵🇱 11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 🇵🇱

Już po raz kolejny dołączyliśmy do akcji "Szkoła do hymnu". We środę, 10 listopada br. o symbolicznej godzinie 11:11 ❤️ Uczniowie SP58 godnie i uroczyście odśpiewali hymn państwowy. Mazurek Dąbrowskiego 🎼🇵🇱 odśpiewany w murach szkoły przez dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniów kl. 1-8 wybrzmiał znakomicie❗️Brawo❗️🇵🇱❤️🇵🇱

W ten sposób włączyliśmy społeczność szkolną we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.

Odpowiedzialnymi za przygotowanie dzieci oddziału przedszkolnego były Wychowawczynie Panie: Eliza Stiewa, Milena Dłubisz, Paula Grabowska.

Koordynatorami w klasach 1-8 byli Wychowawcy klas we współpracy z nauczycielem historii Panem Tomaszem Grochem.

W tym roku z uwagi na trwający stan epidemii hymn został odśpiewany w klasach w trybie stacjonarnym, jak również zdalnym. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do tej akcji.