Na terenie naszej szkoły odbył się Szkolny Turniej Badmintona chłopców  i dziewcząt dla klas 5-7.

Licznie przybyli uczniowie rozegrali mecze w kategoriach: dziewczęta 5-7 klasa, chłopcy 5 klasa oraz 6-7 klasa.Wszyscy uczniowie prezentowali duże zaangażowanie, zaciętość oraz wysoki poziom gry. Walka była tak zacięta, że zwycięzców wyłoniły dopiero ostatnie mecze.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce zajęła – Urszula Jodko-Bronk kl. 6C
II miejsce – Joanna Basztuba kl. 6C
III miejsce – Anna Sołowiej kl. 6A

W kategorii chłopców klas 5:
I miejsce zajął – Szymon Pieniążek kl. 5C
II miejsce – Aleksander Korycki kl. 5D
III miejsce – Michał Machol kl. 5A

W kategorii chłopców klas 6-7:

I miejsce zajął – Piotr Janowski kl. 6C
II miejsce – Kacper Szulczyk kl. 7B
III miejsce – Dominik Basaraba kl. 7A

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Perzyna. Wszystkim zawodnikom, a w szczególności zwycięzcom, gratulujemy zaangażowania i zaciętej walki.  Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wych fiz.: Pani Monika Wawrzyniak i Pani Magdalena Siódmiak.