szpital-copernicus-wystep-na-festynie-357963.jpg [miniatura]
WYSTĘP ZESPOŁU MUZYCZNEGO SP58 NA FESTYNIE RODZINNYM
W SZPITALU COPERNIKUS
🎈/4 czerwca - sobotnie przedpołudnie/
👉 Kolejny raz występy naszego zespołu muzycznego uświetniły Rodzinny Festyn zorganizowany na dziedzińcu Szpitala "Copernicus" w Gdańsku.
🎵 Interesujący repertuar opracowany przez Panią Stanisławę Berenthal we współpracy z Jarosławem Bazylewiczem, a przede wszystkim cudowny wokal wszystkich członków zespołu zgromadził pod sceną liczną grupę obserwatorów.

👉 Występ naszych uczniów i absolwentki SP58 Lucyny Gancarczyk stanowił otwarcie dla całego Festynu, które nastąpiło tuż po zabraniu głosu przez Marszałkinię Województwa Pomorskiego Panią Agnieszkę Kapała – Sokalską; Prezesa Szpitala Pana Dariusza Kostrzewę, Panią Marzenę Olszewską – Fryc - Dyrektora ds. Pielęgniarstwa Szpitala Copernicus oraz Przewodniczącą Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku Panią Annę Czarnecką.

🎉 Po występie dzieci otrzymały od organizatorów maskotki /postać pielęgniarki/ oraz książeczki.
❤️ Dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania utalentowanej grupy uczniów.
❤️ Składamy serdeczne podziękowania rodzicom/opiekunom za wsparcie i asystę podczas występu dzieci.

❤️ Gorące podziękowania dla opiekunów zespołu muzycznego Pani Stanisławy Berenthal, Jarosława Bazylewicza za doskonałe przygotowanie dzieci do występu oraz dla Pani Lilli Górskiej za nieocenioną pomoc przy opiece nad uczniami oraz cudowną aurę. ❤️