tumbo-pomaga-320429.jpg [miniatura]

🧡🧡🧡🐘🧡🧡🧡🐘 TUMBO pomaga! 🐘🧡🧡🧡🐘🧡🧡🧡

W listopadowy, pochmurny dzień, zrobiło się pomarańczowo i ciepło. Było to możliwe dzięki organizacji zbiórki na rzecz Funduszu Dzieci Osieroconych - TUMBO pomaga,  spełniającego ważne zadanie w zakresie wsparcia dzieci i młodzieży w żałobie.

To trudny czas dla wszystkich, którzy doświadczyli straty, zwłaszcza najmłodszych. Co się z nią wiąże, uczniowie dowiedzieli się z książek Magdy Małkowskiej pt.: „Trzecie życzenie Tumbo” oraz „Koralikowa historia”. W rozmowach na ten temat, wykazały się dużą empatią.

W bibliotece odbyła się loteria fantowa, w której każdy kupiony los za 2 i 5 złotych był wymieniany na wybraną rzecz. Czego tam nie było! Książeczki, kredki i inne piśmiennicze artykuły, maskotki, słodycze, kolorowe zakładki i smycze... Wszystko wyprane, zdezynfekowane oraz po kwarantannie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzbogacili naszą ofertę oraz kupującym losy! Byliście bardzo hojni! Dzięki Wam, puszka  o numerze A0103 zapełniała się w ekspresowym tempie! Ile udało nam się zebrać, poinformujemy, gdy tylko otrzymamy wyniki od fundacji.

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 58 pomogła pomagać!