W piątek, 17 października w naszej szkole odbył się coroczny Turniej Sprawności Fizycznej uczniów klas I-III. Pod czujnym okiem nauczycieli oraz swoich wychowawców uczestniczyło w nim dziś 79 uczniów.

Zawodnicy musieli zmierzyć się z konkurencjami wymagającymi szybkość, zręczności i koordynacji ruchowej 🎾🏀🥅. Rywalizacja między klasami oraz doping swoich zawodników przez wychowawców trwał do ostatnich konkurencji. Wszyscy bawili się świetnie.

Po 2 godzinnym turnieju wszystkie klasy zostały zaproszone na podsumowanie zawodów, wręczenie dyplomów oraz po spalaniu tylu kalorii na drobny słodki poczęstunek.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego: Michał Wiśniewski i Michał Modelski Tymczasem dbajcie o formę i do następnego turnieju.👍