tydzien-szczescia-298092.jpg [miniatura]

TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA

W dniach 20 – 25 września obchodziliśmy Tydzień Szczęścia. W związku z tym, Samorząd Uczniowski zorganizował kilka działań mających na celu wprowadzenie naszych uczniów w stan zadowolenia i radości.

Cukierki rozdane w poniedziałkowy poranek, były dla wszystkich uczniów miłą niespodzianką, która osłodziła im dalszą część dnia spędzonego w szkole.

We wtorek dzieci miały możliwość zapoznania się krokami tańca ZORBA. Zabawa była wyśmienita,  a aktywny czas w trakcie przerw wywołał uśmiech na twarzach wszystkich tańczących.

Czwartek był Dniem Przyjaciela. Uczniowie robili sobie zdjęcia w ,,fotobudce’’ ze swoimi przyjaciółmi, a następnie tworzyli kolaże z fotogtrafii i pisali na karteczkach cechy, za które cenią swoich kolegów i koleżanki.

Oprócz tego, przez 3 dni uczniowie mieli możliwość przygotowania Kartek Życzliwości, które wrzucali do specjalnej „Skrzynki Życzliwości”.  Podczas piątkowych lekcji zostały one dostarczone przez Samorząd Uczniowski do wszystkich adresatów.

Cały tydzień w szkole upłynął w atmosferze szczęścia, radości i uśmiechu na twarzach uczniów, którzy okazywali zadowolenie z małych, drobnych gestów życzliwości.

Podziękowania należą się uczniom Samorządu Uczniowskiego, za ich pomysłowość i szczególne zaangażowanie. Dziękujemy również Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

FOTORELACJA - FB