wakacje-2020_dyzur-przedszkolny-189713.jpg [miniatura]

/kliknij w link/

WIĘCEJ INFORMACJI NT. EDUKACJI W GDAŃSKU

DO WIADOMOŚCI WSZYSCY RODZICE ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
DYŻUR WAKACYJNY dla dzieci oddziału przedszkolnego w SP58 w roku szkolnym 2019/2020 trwa od 29.06 - do 17 lipca 2020 r. /3 tygodnie/.
_______________________________________________________________________________________________________________________

/aktualizacja 08.06.2020 r. komunikatu z dnia 04.06.2020/

KOMUNIKAT

Informuję, że ostatnie komunikaty, jakie napływają z urzędu miasta informują, że ze względu na szczególną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym w zapisach na dyżur wakacyjny należy uwzględnić tylko dzieci uczęszczające do danego przedszkola czy szkoły. Ponadto Magistrat jest w trakcie opracowywania komunikatu dla rodziców, w którym opisana będzie całość  działań podejmowanych w okresie wakacyjnym.
Szkoła na bieżąco  wszelkie informacje przekazuje za pośrednictwem strony www szkoły oraz e-dziennika, a także za pośrednictwem aplikacji MS Teams w GPE.
Małgorzata Perzyna
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58
im Kazimierza Sołtysika
w Gdańsku

Uwaga – zmiany w zasadach zapisu dzieci do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na dyżury wakacyjne

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją (stan epidemiczny ogłoszony z powodu COVID-19) zmianie ulegają zasady zapisu dzieci do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na dyżury wakacyjne.

Termin zapisu pozostaje bez zmian tj. od 24 kwietnia do 31 maja 2020 r.

Zapisu należy dokonać drogą mailową na adres szkoły, a nie bezpośrednio w wybranej placówce.

Odpowiedź zwrotną ze szkoły dot. przyjęcia dziecka rodzice otrzymają również drogą mailową w terminie do 5 czerwca 2020 r. na adres mailowy, z którego został wysłany wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur.

Komunikat na zlecenie Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku

Małgorzata Perzyna