wazne-informacje_przed-nowym-rokiem-szkolnym-287593.jpg [miniatura]

Szanowni Rodzice,

pragnę poinformować, że w wejściu głównym do szkoły wywieszone zostały listy uczniów przyszłych klas 0A, 0B, IA, IB.

____________________

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci oddziału przedszkolnego odbędzie się w dniu 26.08.2021 r. /czwartek/ o godz. 16.30 - miejsce: sala gimnastyczna. W zebraniu uczestniczą sami rodzice bez dzieci. Podczas zebrania zostaną omówione kwestie wyprawki szkolnej dla dzieci 6 - letnich.

____________________

Wyprawka szkolna dla uczniów klas I poniżej na stronie www.

Informacje nt. dodatkowego wyposażenia /wyprawka/ ucznia w klasach II i III będą przekazywane przez wychowawców po rozpoczęciu roku szkolnego.

____________________

Informacje nt. Inauguracji roku szkolnego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 01 września 2021 r.

zostaną zamieszczone na stronie szkoły na tydzień przed dniem uroczystości.

ŚWIETLICA SZKOLNA

Udział dziecka /uczniowie klas 1 - 3/ w zajęciach świetlicowych jest możliwy po uprzednim zakwalifikowaniu /wniosek wraz załącznikami poniżej na stronie/.

W terminie do 24.08. 2021 r. należy złożyć wniosek o przyjęcie do świetlicy /wrzutnia w wejściu do szkoły/. Komisja kwalifikująca dzieci do zajęć świetlicowych ogłosi listy przyjętych dzieci w terminie do 30.08. br.

W dniu 01.09.2021 świetlica czynna od godz. 7.00 do 15.30.

Od dnia 02.09.2021 w pełnym wymiarze czasu tj. w godz. od 7.00 - 17.00.

Małgorzata Perzyna - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58

im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku