wielki-final-sp-58-w-miedzynarodowym-projekcie-za-nami-249732.jpg

WIELKI FINAŁ SP 58 W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE ZA NAMI

Ani różnice kulturowe, ani tysiące kilometrów, ani bariera językowa nie mogą powstrzymać dialogu, gdy ważne są wspólne wartości!

22 lutego 2021 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku wraz z uczniami z Visakhapatnam (Indie) odbyli interaktywną rozmowę na temat szacunku w ramach GLOBAL IMPACT DAY 2020", którego realizatorem jest firma WNS GLOBAL SERVICES Ltd., a na terenie naszego kraju WNS POLSKA, wieloletni Partner edukacyjny, ale także sponsor licznych przedsięwzięć edukacyjnych Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku.

Międzynarodowy projekt otworzyła Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 w Gdańsku – Pani Małgorzata Perzyna, która przypomniała historię 8-letniej współpracy z WNS Polska, powitała wszystkich uczestników spotkania oraz życzyła owocnego dialogu.

Jesteśmy dumni z wystąpienia naszych panelistek: Julianny KULESZY z klasy 6c, Marii RACIBORSKIEJ z klasy 6c oraz Zofii PALIŃSKIEJ z klasy 7a, które przedstawiły swój sposób myślenia na tematy: poszanowania środowiska, równych szans dla mniej uprzywilejowanych i praw dziecka.

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA OD PARTNERA:

Gratuluję Juliannie, Zofii i Marii występu podczas dzisiejszego Dialogu na temat szacunku! Dziękuję za ich zaangażowanie, przygotowanie i prezentację. Jestem pod wrażeniem ich wypowiedzi, odwagi oraz pewności siebie w wypowiedzi oraz podzielenia się swoją opinią na temat szacunku. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla uczennic! 😊

W imieniu WNS chciałam serdecznie podziękować szkole nr 58 w Gdańsku za udział w wydarzeniu, profesjonalne przygotowanie i stanięcie na wysokości zadania. Szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor Małgorzaty Perzyna, Pani Mileny Misztal – za nieustanne wsparcie, dostępność oraz wspaniałą współpracę, Pani Karolinie Biesek za wsparcie oraz tłumaczenia, jak również Paniom, które brały udział w organizacji wydarzeń i przygotowaniu uczniów: Pani Wicedyrektor Monice Wawrzyniak oraz Pani Agnieszce Tarwackiej-Dama.

Podziękowania ślę również do rodziców uczniów oraz wszystkich pozostałych osób, które zaangażowały się w program „Szacunek ma znaczenie”.

Oliwia Radlowska

Sr. Executive - HR|WNS Global Services www.wns.com