30. Finał WOŚP za nami, ale jak mówi Jurek Owsiak: ,,będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej''. W tym ważnym dniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku.

Uczeń klasy 2b - Fabian Kobierzyński oraz uczeń klasy 3a - Karim Strzałkowski byli wolontariuszami podczas tego wydarzenia. Dla Fabiana i Karima to nie pierwszy raz, gdy "grali" dla orkiestry. W przedsięwzięciu towarzyszyła mu i wspierała go jego wychowawczyni - p. Joanna Domańska wraz mężem - szefem kuchni Hotelu Holiday Inn.

Podejmowana przez uczniów - wolontariuszy aktywność wpływa pozytywnie na ich rozwój, a całej Społeczności Szkolnej SP 58 w Gdańsku serce rośnie, patrząc na ich szczytną aktywność.