Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie!

Nikt z nas nie spodziewał się, w jakich realiach przyjdzie nam żegnać się w tym roku szkolnym. To był bardzo trudny czas - musieliśmy rozpocząć pracę z daleka od siebie, mierząc się z nowymi wyzwaniami, gdzie komunikacja nabrała nowego znaczenia.

Wspaniale poradziliście sobie Państwo w nowej rzeczywistości, która zmieniła się z dnia na dzień. Byliście oparciem dla swoich Uczniów, realizowaliście warsztaty, akcje charytatywne, rozwijaliście wyobraźnię i program edukacyjny – bez najmniejszej straty dla Dziecka.

Dziękuję bardzo Rodzicom - bez Waszego wsparcia edukacja zdalna byłaby bardzo trudna. Byliście ogromnym wsparciem dla swoich pociech.

Uczniom gratuluję sukcesów w nauce, otwarcia na nowe technologie, wyrazy uznania i wyrozumiałość.

Życzę Wszystkim wspaniałego wypoczynku. Zadbajcie o siebie, doceńcie uroki naszego kraju, miasta  Gdańska, odnajdując ciekawe miejsca, niezapomniane krajobrazy.

Bądźmy dla siebie dobrzy, wspierajmy się. Pamiętajmy, że to co najważniejsze, nic nie kosztuje – uśmiech, otwarte ramiona, uważność na drugiego człowieka.

Do zobaczenia we wrześniu!

Małgorzata Perzyna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku