akcja-lato-w-sp58-273194.jpg

"AKCJA LATO 2021" -  NR KONTA DO WPŁAT

____________________________________________________

info-rekrutacja-akcja-lato-w-sp58-280201.jpg [miniatura]         info-rekrutacja-akcja-lato-w-sp58-280202.jpg [miniatura]

"AKCJA LATO 2021" -  REKRUTACJA NA PÓŁKOLONIE ZAKOŃCZONA

Rodzice kandydatów na uczestników półkolonii  w SP58

Z przyjemnością pragnę poinformować, że na I TURNUS /28.06 - 02.07.2021 r./ "AKCJI LATO 2021", której organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku zakwalifikowały się wszystkie zdeklarowane osoby.

W II TURNUSIE /05 - 09.07.2021 r./ z uwagi na dwukrotnie mniejszą liczbę miejsc będą mogły uczestniczyć jedynie dzieci z klas pierwszych oraz ich rodzeństwo.

Wszystkim pozostałym zadeklarowanym uczniom klas 2 i 3 gwarantujemy miejsce na półkoloniach realizowanych na terenie naszej placówki, których organizatorem jest CHORĄGIEW GDAŃSKA ZHP. Oferta półkolonii EKOwakacje - PLAKAT poniżej w załączeniu.

W  dniu 17 czerwca br. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie organizacyjne /sala gimnastyczna/.

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Małgorzata Perzyna

____________________________________________________

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NT. ORGANIZACJI PÓŁKOLONII W SP58 W ZAKŁADCE - AKCJA LATO 2021